Методичне об'єднання класних керівників

роботи шкільного методичного об’єднання класних

керівників 5 - 9 класів на 2016- 2017 н.р.

ВЕРЕСЕНЬ

1.Проведення засідання з питання результатів виховної роботи у 2015-2016 н. р. та визначення основних напрямків роботи на 2016-2017н. р.

2.Затвердження плану роботи шкільного МО класних керівників на 2016-2017 навчальний рік.

3.Вибори голови МО класних керівників 5-9 класів.

4.Обговорення планів виховної роботи класних керівників

5.Підготувати  звіт  про  відвідування  учнями  школи  та  прийняті  міри,  щодо  попередження  пропусків  занять  без  поважних  причи

6.Участь у заходахтижня безпеки життєдіяльності«Увага! Діти на дорозі».

ЖОВТЕНЬ

1.Участь у заходахмісячника«Щедра осінь» (протягом місяця)

2.Оформлення класних куточків.

3.Відвідування виховних заходів класного керівника 5класу в рамках адаптації учнів до середньої школи (протягом місяця).

4.Організація роботи органів учнівського самоврядування у кожному класі.

5.Самоосвіта.Нормативно-правове забезпечення виховного процесу. (протягом місяця)

Концепція превентивного виховання дітей та молоді.

ЛИСТОПАД

1.Участь у заходах Місячникаправового виховання«Я – громадянин, я – патріот, я – вихованець своєї школи» (протягом місяця)

2.Участь у заходахтижня безпеки життєдіяльності«Пожежна безпека».

3. «Лабораторія невирішених проблем»: Робота  класного  керівника  з учнями,

схильними до правопорушень. (протягом місяця)

4.Дискусія: «Чи є сучасною педагогіка А.Макаренка та В.Сухомлинського?»

ГРУДЕНЬ

1.Участь у заходах місячника національного виховання«Свято, свято на порі – веселенько дітворі» (протягом місяця)

2.Взаємовідвідування класними керівниками відкритих виховних заходівз метою обміну досвідом роботи.

3.Підготовка та обговорення доповіді на тему:«Створення необхідних умов для вільного розвитку особистості школяра шляхом залучення до різноманітних видів творчої діяльності»

4.Підведення результатів рейтингу поведінки та навчальних досягнень класних колективів за І семестр 2016 - 2017 навчального року.

СІЧЕНЬ

1.Засідання членів МОна тему: «Формування правової свідомості учнів шляхом

впровадження активних форм роботи».

2.Підведення підсумків виховної роботи за перший семестр 2016 - 2017 навчального

року

3.Планування виховної роботи. Обговоренняпланів роботи класних керівників на ІІ семестр 2016-2017 н.р.

4.Участь у заходах місячника громадянсько-патріотичного виховання

«Україна соборна!» (протягом місяця).

ЛЮТИЙ

1.Участь умісячнику«Нині в нас розваг доволі: і у школі, і надворі» (протягом місяця)

2.Взаємовідвідування класними керівниками виховних заходів з метою обміну досвідом роботи. (протягом місяця).

3.  Створення оптимальних умов для розвитку особистості учня.

4.Підготуватиігри для учнів, схильних до правопорушень, з метоюкорекціївідхилень у поведінці.

5. Самоосвіта.Ознайомлення з  новими технологіями організації виховного процесу. (протягом місяця)

БЕРЕЗЕНЬ

1.Участь умісячнику«Дивосвіт навколо нас» (протягом місяця )

2.Засідання членів МО:«Шляхи поліпшення виховної роботи з учнями»

3.Взаємовідвідування класними керівниками виховних заходів з метою обміну досвідом роботи (протягом місяця).

КВІТЕНЬ

1.Участь у Місячникуекологічного виховання«Ми – за чисте довкілля!» (протягом місяця ).

2.Взаємовідвідування класними керівниками виховних заходів з метою обміну досвідом роботи (протягом місяця).

3.Вивчення та узагальнення педагогічного досвіду. Система роботи класних керівниківз питання формування національної свідомості школярів.

4. «Скринька невирішених питань»: Які традиційні та інноваційні форми роботи з правового виховання є результативними?

ТРАВЕНЬ

1.Участь у Місячнику«Родина, родина – від батька до сина» (протягом місяця).

2.Проведення методичного тижня на тему:«Робота класного керівника щодо

формування загальнокультурної компетентності школярів»

3.Взаємовідвідування класними керівниками відкритих виховних заходів

4.Підготовка та обговорення доповіді на тему:«Робота класного керівника щодо формування загальнокультурної компетентності школярів»

5.Підведення результатів рейтингу поведінки та навчальних досягнень класних колективів за ІІ семестр 2016 - 2017 навчального року.