Шкільний Євроклуб

МЕТА  КЛУБУ:

• Формувати почуття європейської єдності через поширення знань про Європу. Різнобічне вивчення історії, культури та традицій, а токаж сучасності як країн ЄС, так і України;
• Підвищувати інтелектуальний розвиток учнів, відкривати для себе «європейське» бачення світу, розширювати світогляд;
• Підготовка молоді до життя і праці в об`єднанній Європі ;
• Сприяти усвідомленню спільних європейських цінностей;
• Інформувати про інтегрційні процеси в Європі, засади функцінування Євросоюзу і Ради європи;
• Формувати та виховувати молодих лідерів;
• Покращувати комунікативні навички спілкування з молоддю Європи

ЗАВДАННЯ ШКІЛЬНОГО ЄВРОКЛУБУ

• Поширення та розповдсюдження інформації про Європу, європейські країни та Євросоюз.
• Поширення нових форм позашкільної діяльності учнів ( дебати на європейсьі теми, організація конкурсів, коференцій на європейську тематику і т.д)
• Налагод ження співпраці з іншими європейськими кулбами в Україні та за кордоном.
• Заохочення до вивчення іноземних мов.
• Підготовка до життя в об`єднаній Європі.
• Пізнання Європи, європейської території, розпочавши від рідного краю

Національний костюм Данії
Костюм дівчини. Костюм складається із білої блузки, вовняної, довгої, до щиколоток, широкої спідниці та жилетки. Спідниця і жилетка прикрашені багатою вишивкою (часто, враховуючи кольори національного прапора – червоно-білою). Спідниці та жилетки яскравих темних кольорів: сині, зелені, червоні. Головний убір дівчат нагадує капор. На ноги вдягали вовняні панчохи та туфлі на трохи видовжених підборах.Костюм юнака складається із білої сорочки, коротких, до колін, штанів, високих вовняних шкарпеток, шкіряних туфель, хустки на шиї, зав’язаної вузлом спереду, безрукавного жилета. Чоловічі костюми без вишивки, але часто, яскравих кольорів: червоний з жовтим, або чорний з червоним.