Готуємося до ДПА

Порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах в 2013/2014 н/р

У 4-х, 9-х у 2013/2014 навчальному році атестація проводиться за збірниками завдань, затвердженими наказами МОНмолодьспорту від 14.02.2014 № 1/9-115 «Про надання грифа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України збірникам завдань для проведення державної підсумкової атестації».

У цьому навчальному році навчальні заняття завершуються 30 травня.У цей день проводиться свято «Останній дзвоник».

Навчальні екскурсії та навчальна практика учнів організовуються відповідно до інструктивно-методичного листа Міністерства освіти і науки України від 06.02.2008 № 1/9-61 та проводяться у 1-4 класах , у 5-8 за рішенням закладу протягом навчального року.

У 4-х класах державна підсумкова атестація проводиться з 13 по 22 травня із української мови та читання, математики.

У 9-х класах державна підсумкова атестація проводитиметься з 02 червня по 16 червня з п'яти предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу.

З усіх обов’язкових предметів атестація проводиться письмово за збірниками завдань, рекомендованими МОНмолодьспорт. У разі проведення атестації за вибором, форму проведення атестації (усно чи письмово) обирають учні.

Державна підсумкова атестація з української мови для випускників

9-х класів (диктант) проводитиметься 13 червня. Завдання буде оголошено в день проведення атестації по телебаченню (канал УТ-1) та радіо.

Конкретні дати проведення атестації з інших предметів визначають навчальні заклади за погодженням з відповідними управліннями освіти. При складанні розкладу проведення державної підсумкової атестації необхідно передбачити два-три дні для підготовки до проходження атестації з кожного предмета.

Державна підсумкова атестація розпочинається о 9.00. Інший час початку проведення державної підсумкової атестації має бути погоджений навчальними закладами з відповідними органами управління освіти.

Бали за державну підсумкову атестацію в основній та старшій школі  виставляються у класному журналі у колонку з написом «ДПА» без зазначення дати після колонки з написом «Річна».

Випускникам, які звільнені від проходження державної підсумкової атестації, робиться запис (звільнений (а)).

Учні 9-х класів, які хворіли під час проведення державної підсумкової атестації, зобов'язані надати медичну довідку, на підставі якої їм надаватиметься право пройти атестацію в інші терміни.

Документи про базову освіту вручаються учням, які закінчили 9-й клас,18-19 червня.